درباره ما

درباره تیم ایماژ آرت

گروه تبلیغاتی ایماژ از سال 93 با محوریت عکاسی تبلیغاتی – صنعتی کار خود را آغاز کرد و به مرور و با کسب تجربیات حرفه ای حیطه فعالیت خود را گسترش داد.

هم اکنون گروه تبلیغاتی ایماژ در زمینه های تخصصی ایده پردازی،عکاسی تبلیغاتی، گرافیک،طراحی،ساخت تیزر های تبلیغاتی-صنعتی و تولید محتوا و مدیریت صفحات مجازی فعالیت می کند .در هر بخش با بهره گیری از افراد پرتجربه،جوان و خلاق در تلاشیم تا برند و محصول شما را به بهترین نحو به تصویر بکشیم.

ما در گروه تبلیغاتی ایماژ معتقدیم که شروع همکاری با شما آغاز یک دوستی دو طرفه است 

 

چرا استودیو ایماژ آرت

امروزه با گسترش محیط کسب و کار و رشد فضای دیجیتال تبلیغات بیش از پیش اهمیت دارد. بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان در روند کار خود نیاز به تبلیغات حرفه ای و مناسب را احساس fمی کنند اما مسایلی مانند عدم اطمینان به ارایه دهندگان خدمات آزاد (Freelacne )و در سوی دیگر تعرفه بسیار بالای شرکت های تبلیغاتی بزرگ آنان را از ادامه یا شروع همکاری منصرف می کند 

در گروه تبلیغاتی ایماژ تصمیم داریم این حدفاصل را به بهترین نحو برای شما کامل کنیم ، اگر نیاز به تبلیغات حرفه ای را احساس می کنید اما هنوز برای هزینه های بسیار بالای همکاری با شرکت های بزرگ آمادگی ندارید ، ما بهترین انتخاب هستیم !

ما با فراهم نمودن تیم حرفه ای و به صورت یکپارچه آمادگی ارایه کلیه خدمات تبلیغاتی را از صفر تا صد برای مجموعه شما فراهم کرده ایم.

منشور اخلاقی ایماژ آرت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

توانایی ها و امکانات ایماژ آرت

گروه تبلیغاتی ایماژ با بهره بردن از جدیدترین امکانات موجود در حوزه های تخصصی مانند عکاسی تبلیغاتی صنعتی،گرافیک، ساخت تیزر آمادگی اجرای پیچیده ترین پروژه ها را دارد.

خدمات تخصصی مانند عکاسی 360 درجه ، عکاسی از ماشین آلات بزرگ و صنعتی، و…تنها بخشی از توانایی ما می باشد.

افتخارات ایماژ آرت

همکاری با شرکت های بزرگ و صاحب سبک نظیر دلتا راه ماشین،صنایع غذایی فارسی فود و…

شرکت در 4 دوره نمایشگاه تخصصی عکاسی مفهومی تبلیغاتی و صنعتی

شرکت در 2 دوره نمایشگاه عکاسی 

شرکت در 2 دوره نمایشگاه تخصصی عکاسی تبلیغاتی صنعتی

 

تیم ایماژ آرت

علی احمدی

سروش جهان بین
مدیر فیلم برداری

الهام نکونام
مدیر داخلی-گرافیست

سیاوش جهان بین
مدیر-عکاس تبلیغاتی